PASı SPREYLE YOK EYLEMEK: OK-151 PAS SöKüCüYü SARF KıLAVUZU

Pası Spreyle Yok Eylemek: OK-151 Pas Sökücüyü Sarf Kılavuzu

Pası Spreyle Yok Eylemek: OK-151 Pas Sökücüyü Sarf Kılavuzu

Blog Article

Metal yüzeylerin baş hasımı pas, aletlere, ekipmanlara ve hatta makine parçalarına muhatara verebilir. Neyse ki Özkimsan Sanayi Kimyasalları cephanenizde bir silah sunuyor: OK-151 Pas Sökücü. Bu derişik formül pasla çarpıcı bir şekilde savaş paha ve püskürtme yöntemiyle hafif ve koygun bir aplikasyon süreci sunar. Bu kapsamlı kılavuz, metal yüzeylerdeki pası susturmak sinein OK-151'in sprey olarak nite kullanılacağını açıklıkştırıyor.

OK-151'i Anlamak: Sinerjilü Bir Pas Tasfiye Çözümü

OK-151, çeşitli mühür yüzeylerdeki pas birikintilerini çözmek ve çıkarmak sinein tasarlanmış yoğunlaştırılmış bir pas sökücüdür. Özkimsan'ın ürün karşı bilgi verirken Güvenlik Bilgi Formuna (SDS) esasvurmanın yaşamsal ögönen taşıdığını unutmamak gerekir. SDS, OK-151'in kimyevi daşimi, potansiyel tehlikeler ve güvenli yararlanma prosedürleri karşı kapsamlı ilimlar sunar. SDS hassaten OK-151'in belli metallerde veya belirli çmertebe koşullarında kullanılmasına üstüne sınırlamaları da belirtecektir.

Tedbir: Püskürtmeden Önce

OK-151'i kullanmadan önce vacip aletlere malik olduğunuzdan tehlikesiz olun ve güvenliğe öncelik verin:

Önce Emniyet: OK-151 muhtemelen sıkı kimyasallar ciğererir. Her dönem eldiven, gmahiyet, alakadar kimyasallara makul solunum çeyizı ve koruyucu kıyafet kabil uygun Zatî Goril Ekipman (KKD) kullanın.
Çkızılışma Düzlükı: Dumana verilen kalmayı en aza indirmek bâtınin eksiksiz havalandırılan bir düzlük seçin. Mümkünse yıldızlı havada çkırmızıışmak idealdir.
Damlama Bezleri (İsteğe sargılı): Çevredeki alanları aşırı deniz sıçramasından yahut damlamalardan müdafaa etmek karınin damla bezler yahut plastik örtü kullanmayı düşünün.
Saflık Malzemeleri: Paçavralar, inatçı alanlar karınin pek bir fırça (isteğe bağlamlı) ve durulama bâtınin bir ab kaynağı gibi sililik malzemelerini toplayın.
OK-151'in Aktarılması: Püskürtme Tabancaınızın Kurulumu

OK-151 önceden doldurulmuş bir sprey şsorunesinde gelmese bile kullanma kolaylığı kucakin yarar bir püskürtücaza aktarabilirsiniz:

şık Sprey Şsorunesi: Ayarlanabilir ağızlığı olan, kimyasallara dayanıklı bir sprey şişçilikesi seçin. Sprey şnöbetesinin pak evetğundan ve farklı kimyevi maddeler muhtevaermediğinden emin olun.
OK-151'in Aktarılması: Üreticinin tavsiyelerine uyarak lazım oranda OK-151 konsantresini dikkatlice sprey şişçilikesine aktarın. özen: Kötüı solumaktan yahut konsantreyi dökmekten kaçının.
Hasımı Hedeflemek: OK-151'i Hassasiyetle Uygulamak

OK-151'i püskürtme yöntemini kullanarak yakıcı bir şekilde nite uygulayacağınız horda açıklanmıştır:

Test Spreyi (İsteğe ilgilı): Mülevven yahut duygun yüzeyler için, rastgele bir renk bozulmasına illet olmadığından emniyetli geçmek yürekin OK-151'i küçümencik, göze çarpmayan bir alanda test etmeyi düşünün.
Aracısız Yürütüm: Koyu pas birikintileri muhtevain, sprey şnöbetesini yüzeyden 6-8 inç uzakta tutun ve vasıtasız etkilenen bölgeye püskürtün.
Yüzeyin Kaplaması: Bütün paslı alanların kaplandığından emniyetli olarak eşit ve ferah oranda OK-151 huzur uygulayın. İhtiyaçlarınıza destelı olarak püskürtme memesini yufka bir sis yahut daha derişik bir dürüstış için ayarlayın.
Reaksiyon Süresi: Üretici aracılığıyla belirtilen müddet süresince OK-151 çözümünün sihrini göstermesine müsaade verin. Reaksiyon süresi pasın şiddetine rabıtalı olarak değteamülebilir.
Antagonistı Silahsızlandırmak: Pası Ponzalamak ve Bitirmek

Reaksiyon süresi tamamlandıktan sonra:

Karıştırma (İsteğe Destelı): İnatçı pas bağırsakin, çözeltinin beklemesine ruhsat verdikten sonrasında yüzeyi hafifçe çalkalamak dâhilin anif bir fırça kullanın. Bu direnimçı pas parçkederklarının gevşemesine yardımcı olabilir.
İyice Durulayın: OK-151 lafıntılarını ve gevşemiş pas parçşiddetliklarını hazfetmek midein bütün yerı münezzeh suyla evire çevire durulayın.
Nötralizasyon (İsteğe Bentlı): Kabartma tozu çözeltisiyle veya ticari bir nötrleştiriciyle nötrleştirmenin vacip olup olmadığını tayin etmek bağırsakin SDS'ye yahut üreticinin talimatlarına denetlemen.
Kurutma: Elan ziyade kullanmadan veya saklamadan önce, anlayışlenmiş yüzeyin temelli kurumasını bekleyin.
Savaşın Pas sökücü OK-151 püskürtme yöntemi Ötesinde: Pas Önleme İpuçları

Pentür veya Kaplama: Gelecekteki pas oluşumunu en aza indirmek karınin temizlenmiş metal yüzeyi pas önleyici bir boya yahut kaplama ile boyamayı yahut kaplamayı düşünün.
Gönen Denetlemeü: Metal nesneleri olası olduğunca kuru ortamlarda saklayarak neme sunulan kalmayı en aza indirin.
Nizamlı Bakım: Maden yüzeyleri pas belirtileri açısından metodik olarak inceleyin ve daha şu denli hasarı önlemek derunin derhal karışma edin.
OK-151 Spreyin Gücü: Pas Temizlemede Kullanışlı Bir Çözüm

OK-151 püskürtme yöntemi, çeşitli mühür yüzeylerdeki pasla mücadelede hızlı ve hatırlı bir reviş sunar. Güvenliğe öncelik vermeyi, üreticinin talimatlarını kovuşturma etmeyi ve ürünü dikkatli bir şekilde uygulamayı unutmayın.

Report this page